Кошик
323 відгуків
Ми працюємо! Україна сила!Дивитись

+380 (96) 528-10-99

ЯК ВИБРАТИ ВЕЛОТРЕНАЖЕР

ЯК ВИБРАТИ ВЕЛОТРЕНАЖЕР

ЯК ВИБРАТИ ВЕЛОТРЕНАЖЕР


При виборі велотренажера, слід враховувати особливості та цілі вашої тренування: початок занять спортом, регулярні тренування, відновлення або спортивна підготовка. Кожен велотренажер розроблений, щоб забезпечити максимальну зручність під час тренувань.

Це керівництво допоможе вам зробити правильний вибір з урахуванням ваших побажань і переваг.

ЯКИЙ ВЕЛОТРЕНАЖЕР ДЛЯ ТРЕНУВАННЯ

Так само як у випадку із звичайними велосипедами, розділяють різні способи посадки на велотренажері (висока і низька). При високій посадці основне навантаження припадає на сідниці, стегна, зони «галіфе». При низькій посадці переважно працює гомілку, щиколотки і коліна. Види тренувань:

  • Відновлювальні тренування
  • Домашня кардіотренування для початківців
  • Середній і високий рівень тренування

ВІДНОВЛЮВАЛЬНІ ТРЕНУВАННЯ

Для початкових тренувань або при реабілітації достатньо буде тренажерів з мінімальною вагою маховика, оскільки продуктивність під час занять не так важлива. Найважливіше для занять на велотренажері це - відрегулювати положення сидіння по зростанню. А саме, ноги в нижньому положенні педалі повинні бути випрямлені.

ДОМАШНЯ КАРДІОТРЕНУВАННЯ ДЛЯ ПОЧАТКІВЦІВ

Для початківців в перші три тижні рекомендована тривалість занять від 15 - 30 хв 3-4 рази в тиждень. Користувачеві надається можливість змінювати положення спини під час заняття, змінюючи захоплення ручок. Для цього на різних велотренажерах є різні форми ручки керма. Але, в теж самий час, при зміні положень керма, дуже важливо слідкувати за поставою і не допускати сутулого положення спини.

СЕРЕДНІЙ І ВИСОКИЙ РІВЕНЬ ТРЕНУВАННЯ

Середній і високий рівень тренування передбачає посилену швидкість обертання педалей. При цьому максимально допустиме значення ЧСС може варіюватися від 70 до 90% від норми. Наші тренажери для таких тренувань забезпечує посадку, завдяки якій, положення корпусу користувача помітно нахилена вперед, і забезпечується можливість максимально швидкого обертання педалей.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner